KErJkHJ0Незабаром на тернополян чекатиме тотальне звітування Тернопільської міської ради і її виконавчих органів.  Про це повідомляє екс-помічник тернопільського мера, а зараз громадський активіст Максим Черкашин.

  • Роман Навроцький зареєстрував проект рішення керівників депутатських фракцій “Про складання графіку звітів керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Тернопільської міської ради”.
    А це не мало не багато 22 комунальних підприємства та 31 структурний підрозділ (відділи та управління). Не будемо забувати й про Статут територіальної громади міста та Положення “Про звітування міського голови, виконавчих органів, депутатських комісій та депутатів міської ради”. А це ще 9 депутатських комісій та 42 депутати (якщо не звітуватимуть цілими фракціями або групами) + міський голова. Загалом маємо 105 звітів до кінця 2016 року.
    Якщо почнуть звітувати з понеділка 8-го серпня то до кінця року матимемо 103 робочих дні і 105 звітів – практично щодня по звіту!- каже Максим.

Як коментує це депутат міської ради Михайло Сиротюк,  звіт – це одна з форм контролю за діяльністю, спосіб комунікації між громадою та владою.

  • Технічно все не так страшно виглядає, як собі уявив Максим Черкашин, якого вже мабуть нудить від звітів, які він готував для Міської ради. Насправді, ті громадяни, активісти, громадські організації, які цікавляться станом медицини і медичної галузі не будуть моніторити звіт Мединського з управління транспорту. І взагалі не бачу проблеми зі звітом, якщо управління працює, то підготувати звіт займе не багато часу. І якщо громада хоче знати, що робить наприклад КП “ТернопільбудІнвесЗамовник” і які інвестиції залучені в місто, яка від нього користь, то які проблеми? З одного боку говоримо про недовіру та апатію щодо влади, низьку явку на виборах, а коли будуємо мостики прозорості та діалогу зявляються усмішки, – каже він.

Джерело: poglyad.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter