13901976_541619049357001_988520558_o-655x333Першу річницю створення Національної поліції України в Тернополі відсвяткували на Театральному майдані. Про те, що 4 серпня – День Національної поліції України, своїм указом встановив Президент.

Захід тривав близько години. У центрі Тернополя демонстрували техніку та зброю правоохоронців, а кінологи прийшли зі службовою собакою. З річницею створення поліцейських вітали представники влади, кращих відзначили грамотами.

Із першими труднощами нові поліцейські, каже головний патрульний Тернополя, впорались. На початках бракувало досвіду, та це вже в минулому, адже вони безперервно навчаються та вдосконалюються.

«Патрульні поліцейські – це нова кров, яка влилась у структуру старої міліції. У результаті сформувалась Національна поліція, - розповідає начальник Управління патрульної поліції у м. Тернополі Володимир Струк. – Їх свідомість, підхід до людей – зовсім інші. Патрульними стали перспективні, розумні, молоді хлопці та дівчата, які прийшли не з системи органів внутрішніх справ, які, перш за все, емоційно та душевно вболівають за зміни в країні».

А головним своїм досягненням  поліцейські вважають збільшення довіри тернополян до правоохоронних органів.

«По результатах соціологічних опитувань, на Тернопільщині – найвищий рівень довіри населення до поліції. Я сподіваюся, що ці показники будуть триматися і в майбутньому», - зазначив начальник Головного управління Національної поліції в області Олександр Богомол.

Насамкінець правоохоронці пройшлися по майдану урочистим маршем.

Джерело: beztaby.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter