shkola2-00111Навчити дітей висловлювати власну точку зору, розвивати їхнє креативне мислення, допомогти віднайти у собі приховані таланти й самостійне вирішення складних завдань й прищепити практичних навиків, що знадобляться у дорослому житті. Право на помилку являється невід’ємною складовою навчального процесу, а повага гідності учня являється найважливішим правилом для всіх педагогів — це одні з основних засад концепції «Нової української школи». Основна мета впровадження даної реформи — зробити навчальні заклади цікавими для дітей й надати їм можливість реалізувати себе.

Документ презентувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 18 серпня час педагогічної відео конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік». У даному заході взяли участь, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик, заступник начальника управління освіти і науки Ганна Зварич та педагоги Тернопільщини.

«Принципи радянської освіти, в основі якої полягало формування слухняного «гвинтика системи», відходять у минуле. Натомість сьогодні ми повинні виховувати справжніх особистостей, патріотів нашої країни. Наше завдання — це побудова української школи зі збереженням нашої української ідентичності. Адже успіх всієї України напряму залежить від самореалізації кожного українця», — наголосила Лілія Гриневич».

Окрім цього, на даній відео конференції підбили підсумки розвитку освіти за минулий та поточний рік, а також прозвітували щодо підготовки до нового навчального року та функціонування закладів дошкільної освіти. До слова, Тернопільська область — серед лідерів щодо створення додаткових робочих місць у сфері дошкільної освіти. 

 Джерело: oda.te.gov.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter