5685cc84e18218bb03f53c47b10444e1На комунальному підприємстві КП «Тернопільтеплокомуненерго» існує заборгованість із виплати заробітної плати працівникам. Міська рада у червні вже виділяла кошти на виплату заборгованості по зарплаті у сумі майже 5 млн. грн., і на черговій сесії, яка відбудеться у серпні, планує виділити ще 4 млн. 800 тис.грн.

«Тернопіль – одне з небагатьох міст України, яке у літній період зберегло подачу гарячої води, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Чому інші міста припинили на цей час подачу гарячої води? Бо це збиткова діяльність. В основному ці кошти і є зарплата працівників комунального підприємства».

Окрім того, у літній період населення не оплачує за опалення, відтак КП «Тернопільтеплокомуненерго» має менше надходжень і не може власними зусиллями виплати заробітну плату.

«Зараз із керівником підприємства ми шукаємо інші шляхи, як найшвидше виплатити зарплату працівникам, – підсумовує очільник Тернополя. – Надіюся, що ми зможемо забезпечити тернополян гарячою водою до початку опалювального сезону, а також провести поточний та капітальний ремонт мереж».

Джерело: rada.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter