Kovalivske-nove-02У фермерському господарстві «Ковалівське нове», що на Гусятинщині, у рамках заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного» фахівці Гусятинського райцентру зайнятості провели «День служби зайнятості на підприємстві».

Директор РЦЗ Антон Череватий розповів про тісну співпрацю з господарством. Зокрема, для 9-ти безробітних було організовано профнавчання безпосередньо на конкретних робочих місцях, на які вони працевлаштовані. За сприяння служби зайнятості вдалося укомплектувати у господарстві й 11 вакансій.

Антон Череватий також ознайомив присутніх зі станом місцевого ринку праці, з соціальними послугами, які надає служба зайнятості населенню та роботодавцям.

Менеджер з персоналу «Ковалівського нового» Галина Бризіцька провела оглядову екскурсію територією господарства і подякувала спеціалістам РЦЗ за якісний підбір кадрів.

Завітали фахівці райцентру зайнятості і у селянське (фермерське) науково-виробниче господарство «Коваль». Воно знаходиться у селі Васильківці та має в обробітку 5000 гектарів земель. Тут за сприяння служби зайнятості стажування пройшли 32 особи, яким надана робота за професіями: водій автотранспортних засобів, тракторист, водій навантажувача, кухар, агроном, електрик дільниці, столяр, слюсар-ремонтник, токар, механізатор комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах. Крім того, на підприємстві цього року роботою було забезпечено ще 51 безробітного.

КОВАЛЬ 02

Голова фермерського господарства Олег Коваль розповів про перспективи розвитку СФНВГ. Представники РЦЗ на чолі з його директором Антоном Череватим поспілкувалися з робітниками господарства, ознайомилися з їх умовами праці.

За результатом заходу досягнуто домовленості щодо створення у СФНВГ  «Коваль» для робіт тимчасового характерушести вакансій та укомплектування їх за сприяння служби зайнятості ще в серпні 2016-го.

Джерело: teren.in.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter