СБУ25-а річниця проголошення Незалежності нашої країни — це свято, яке будуть намагатися зіпсувати наші недруги, щоб негативним чином висвітлити Україну на міжнародному рівні. Тому в ці два-три дні кожен чоловік має відчути себе добровільно мобілізованим на захист своєї родини, домівки, населеного пункту, району, області та держави зокрема.

Аби уникнути небезпеки, нагадаємо основні правила поведінки при виявленні підозрілих предметів чи осіб. Необхідно звертати увагу на підозрілих осіб, невеликі, агресивно налаштовані групи людей, на людей, одягнутих не за погодою, скажімо, влітку у довгому плащі чи у теплій куртці.

Підозру мають викликати люди з великими сумками, баулами чи валізами у незвичних для цього місцях – у кінотеатрі чи на багатолюдному святі.

У випадку виявлення підозрілих осіб або предметів, потрібно терміново повідомити про це правоохоронців.

Якщо Вам стало відомо про прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, необхідно повідомляти управління СБУ в області (тел. 0352-52-90-00). Кожне таке звернення і надана інформація у правоохоронні органи про підозрілі предмети та особи дозволить оперативно вжити відповідних заходів реагування та врятувати чиєсь життя.

За інформацією прес-служби УСБУ в Тернопільській області

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter