?????????Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та  Президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак підписали угоду про співпрацю під час Форуму української молоді діаспори (ФУМД), який триває у Вінниці.

Угода передбачає:
1. Сприяння у залученні іноземних інвестицій для розвитку Тернопільської області.
2. Реалізація спільних соціально-культурних, освітніх та економічних проектів.
3. Допомога в оздоровленні за кордоном та наданні гуманітарної допомоги талановитим дітям з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО.
4. Формування позитивного іміджу Тернопільської області на міжнародному рівні.

Нагадаємо, 22 серпня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського офіційно відкрили Форум української молоді діаспори (ФУМД).

23 серпня у рамках програми Річних Зборів Світового конгресу українських молодіжних організацій та ФУМД “Вінниця 2016″ вiдбудеться робота в наступних тематичних сесіях:

1. “Основні напрямки та розвиток молодіжного руху в діаспорі“
2. “Інформаційно-комунікаційний потенціал світового українства“
3. “Залучення інвестицій через співпрацю з діаспорою та розвиток економіки України».
4. “Збереження національної ідентичності молоді діаспори через культурно-освітню призму“
Неофіційна частина форуму складатиметься з різноманітних тренінгів, майстер-класів та неформальних зустрічей для молоді діаспори віку 18-30 років у період з 24-27 серпня 2016 року, де буде можливість навчитись використовувати новітні технології, тренди, використання власних ресурсів, комунікації, та багато чого що пригодиться для розвитку молодих лідерів.

 У рамках програми ФУМД також планується різноманітна культурна програма – “Дiаспора Фест”, а 27 серпня – завершальний концерт за участю сучасних митців та гуртів з України та діаспори.

Джерело: oda.te.gov.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter