єдиний внесокЗ метою зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці найманих працівників з квітня 2016 року майже у двічі знижено ставку єдиного внеску, який нараховується на заробітну плату (з 41 % – до 22 %).

Це суттєво змінює фінансовий стан роботодовця, – зазначив начальник Тернопільської ОДПІ Петро Якимчук, – та надає їм змогу підвищувати зарплату своїм працівникам.

Зменшення державою ставки єдиного внеску вдвічі – повинно б спонукати представників бізнесу легалізувати працю найманих працівників та не виплачувати їм заробітну плату в «конвертах».

Якщо ж Ви отримуєте тіньову зарплату, то не варто замовчувати про цей факт. Повідомте про таке правопорушення податкову інспекцію за місцем Вашої реєстрації.

Адже, отримуючи заробітну плату в «конвертах» – працівник отримує лише тимчасове благо, натомість – залишається не захищеним у випадку хвороби, виходу на пенсію, й трудовий стаж такому працівнику не зараховується.

Детальніші консультації із даного питання – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter