f26220d3d91c811abc96f78d4eadc4c5Протягом останніх днів тривали роботи на злітній смузі. За словами директора аеропорту Юрія Малецького,  вдалося усунути деякі дефекти злітної смуги. Та, найголовніше, завершити спеціальну розмітку злітно-посадкової смуги. А це 2040 квадратних метрів, що в еквіваленті складає 20 кілометрів осьової лінії на звичайній дорозі.

«Наявність такої розмітки, – розповів Юрій Малецький. – є однією з обов’язкових вимог для того, щоб Тернопільський аеропорт отримав сертифікат. Також відновлено  половину температурних швів злітно-посадкової смуги».

5def6268eeeffc8f8af812eb57e476e7Загалом, стверджує директор, зроблено уже чимало – відновлено світло-сигнальні вогні, впорядкована територія льотного поля (2000 метрів на 300 метрів). Розроблена проектна документація на реконструкцію частини огорожі та даху аеровокзалу.  Окрім цього відремонтований спеціальний транспорт для обслуговування аеропорту.

На даний час проводиться підготовча робота з спеціалізованого навчання персоналу аеропорту.

Окрім цього на завершенні розробка сучасного сайту аеропорту.

Ці та інші питання сьогодні обговорювалися на нараді у голови обласної ради Віктора Овчарука. «Ми повинні усе зробити, щоб аеропорт у Тернополі повноцінно запрацював. Для цього уже зроблено важливі кроки», – підбив підсумки наради очільник облради.

Джерело: te-rada.org

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter