лічильник-655x3332 мільйони гривень виділять з міського бюджету на встановлення побудинкових лічильників у помешканнях тернополян.

Перевиконання міського бюджету у першому півріччі 2016 року на 106 млн. грн. дозволило виділити кошти на нові соціальні проекти. Так, до початку опалювального сезону у багатоповерхівках планують встановити лічильники тепла. Першочергово це стосується будинків, які не підпадають під жодну програм з енергоефективності, які допомагає Тернополю здійснювати Європейський банк реконструкції і розвитку та Світовий банк.

«Загальна потреба на лічильники – близько 4 млн. грн. Половину ми вже виділяємо з міського бюджету. Ще на 2 мільйони гривень у нас є попередня домовленість із виробником і постачальником лічильників: нам можуть відтермінувати на рік оплату, - коментує міський голова Сергій Надал. -Сподіваємось хоч таким чином дати людям зекономити на оплаті за тепло, тому що у жовтні почнуть діяти нові тарифи. З лічильниками люди заплатять лише за фактично використане тепло»

Джерело: beztaby.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter