img_3518Про деталі сучасного ринку, які впливають на формування стратегії компанії, позиціонування та рекламні бюджети, лідерство, комунікації між власником та топ-менеджером тернопільським підприємцям розповів Директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков власника та керівники підприємств Тернопільщини під час тематичного семінару.

Під час заходу учасникам повідомили про тренди на ринку, які впливають на стратегію бізнесу, правила грамотного позиціонування бізнесу на ринку, а також роль лідера бізнесу, власника, топ-менеджера.

Також Руслан Бельтюков розповів про взаємодію бізнес-моделі та рекламних бюджетів й особливості того, як завоювати ринок, відмовившись від частини клієнтів.

Нагадаємо, з 29 серпня по 2 вересня Тернопільська обласна державна адміністрація організовує Тиждень підприємництва – низку навчальних, комунікативних та ознайомчих заходів, спрямованих на розвиток малого та середнього бізнесу регіону. Серед заходів у програмі проекту – заходи Клубу Ділових Людей – семінар «Сучасні тенденції у стратегії бізнесу» та Ternopil Networking Event.

Джерело: oda.te.gov.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter