Biblioteka_imeni_ZatonskogoСьогодні у Тернополі обирали директора комунальної установи “Тернопільська міська централізована бібліотечна система”.

Ішла боротьба між двома кандидатами: завідувачем міської центральної дитячої бібліотеки Надією Швець та завідувачем бібліотеки №4 для дорослих Світланою Козелко.  Згідно з результатами таємного голосування із незначним відривом перемогу здобула Світлана Козелко. Їй упродовж наступних п’ять років і модернізовувати бібліотечну систему міста, повідомляє topnews.in.ua 

Комунальна установа книгозбірень нараховує 12 бібліотек: 7 - для дорослих, 5 - для дітей. В рік обслуговує понад 31500  читачів, книговидача становить - 60 6800 примірників, книжковий фонд нараховує більше 39 4100 екземплярів. При бібліотеках діють літературно-мистецькі вітальні, клуби за інтересами, гуртки, комп’ютерні та Інтернет-центри.

Світлана Козелко, котра за три роки зуміла розташовану в підвальному приміщенні бібліотеку на бульварі Данила Галицького перетворити в затишний етно-центр, де діють і творчі майстерні, і відбуваються виставки, і зустрічі та презентації з цікавими людьми, змінила Ніну Денисюк. 

Джерело: vision.ternopil.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter