1311Гроші на будівництво станції знезалізнення води готовий виділити Тернополю Світовий банк. Наразі для втілення проекту шукають підрядників та виготовляється проектно-кошторисна документація.

Після завершення проекту в місті покращиться якість питної води та зменшиться кількість планових промивань.

«Тернопільводоказал» реалізує зараз проект за підтримки Світового банку щодо будівництва станції знезалізнення води. У нашій воді є багато заліза, наша вода вся підземна і в нас немає річкового водозабору. Ніколи в Тернополі не було станції знезалізнення води. На сьогоднішній день готується проектно-кошторисна документація і визначаються підрядники для того, щоб ми виконали роботи і якість води у нас підвищиться», – розповів заступник міського голови Владислав Стемковський.

Навесні у Тернополі витратили понад шість мільйонів гривень на лабораторне обладнання, яке придбали за кошти Світового банку. Завдяки новому обладнанню, аналізи на якість води робитимуть швидше та краще.

Також закуплено сучасну екскаваторну та спеціалізовану техніку для оперативної ліквідації аварійних ситуацій на водопровідно-каналізаційних мережах.

Джерело: nday.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter