123Враховуючи добре розвинуту сировинну галузь Тернопільської області, постає необхідність відкриття переробних підприємств. Якість нашої продукції є досить високою, а тому інвестування в цей сектор матиме хороші перспективи. Про це за результатами круглого столу з представниками делегації Тауразького повіту Литовської Республіки зазначив перший заступник голови Борщівської РДА Володимир Шашкін.

«На Півдні Тернопільщини – особливо у Борщівському, Заліщицькому районах високі врожаї дають томати, капуста, перець, що є сировинною продукцією. Водночас переробна галузь досі залишається малорозвиненою. Тому нам потрібно максимально шукати шляхи для відкриття нових виробничих потужностей. В першу чергу, ми забезпечимо роботою місцевих жителів, при цьому рівень заробітної плати буде цілком конкурентоздатний. Окрім того, розвиток напрямку переробної промисловості допоможе наповнювати бюджет області. Тобто кошти, які ми залучимо в область у вигляді інвестицій, в подальшому «працюватимуть» на нас – з їх допомогою можна буде реалізовувати і інфраструктурні. І соціальні проекти», – зауважив Володимир Шашкін.

На його думку, з огляду на те, що Литовська Республіка мала схожу економічну історію, Україна має унікальну можливість запозичити саме практичний досвід. «Це дозволить нам уникнути значної кількості помилок, а відтак і реформи у нас відбудуться швидше. Відповідно позитив від них жителі Тернопільщини відчують у найближчій перспективі», – зазначив Володимир Шашкін.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter