44545455-275x206Топ-п’ять найрезонансніших випадки шахрайства на Тернопільщині за останній тиждень. Прочитайте, щоб не потрапити на гачок аферистів.

Телефонні шахраї. До пенсіонерки зі Збаража зателефонував невідомий і представившись поліцейським, розповів що її син – винуватець страшного ДТП. Для того, аби син уникнув кримінальної відповідальності за «скоєне» необхідно перевести 15 тисяч гривень на  рахунок в банку. Налякана пенсіонерка зібрала гроші і якнайшвидше подалася за 25 кілометрів до Збаража, де з найближчого відділення банку відправила всю суму на рахунок вказаний шахраєм. Тільки через певний час потерпіла дізналася, що її цинічно обдурили.

Та ж сама схема “спрацювала” у Тернополі. Уночі до 42-річної тернополянки зателефонував невідомий та представився поліцейським. Повідомив, що у сина виникли чималі проблеми з Законом – він скоїв ДТП з потерпілими. Однак уникнути кримінальної відповідальності можливо – слід лише знайти 6 тисяч євро. Такої суми у тернополянки не було, однак шахрай погодився і на ті заощадження, що зберігалися в помешканні – 2700 євро. За грошима на таксі приїхав ще один псевдоохоронець.

OLX та інтернет. Жінка розмістила оголошення про продаж техніки, а один з потенційних покупців запропонував продавцю досить вигідний обмін товару на мобільний «Айфон». Продавець погодилася і відправила комп’ютер за вказаною адресою. Телефон потерпіла отримала, однак несправний та ще й старої моделі. Одним словом, як кажуть в народі, проміняла шило на мило..

Купівля через інтернет.  27-річний житель Збаража, перечисливши гроші за мотоцикл, так і не побачив омріяного транспортного засобу. Зі слів потерпілого, назбиравши трохи грошей, він вирішив придбати собі мотоцикл. У пошуках товару став переглядати сайти оголошень. На одному з них знайшов потрібний товар і одразу зателефонував за вказаним номером. Продавець назвався Володимиром і все в деталях розповів про транспорт, який начебто продає. Зійшлися на ціні і домовилися,що збаражчанин кине на рахунок торгівця частину грошей в якості завдатку.  Проте через деякий час продавець знову став вимагати кошти. простПотерпілий без зайвих вагань знову перечислив гроші, загалом, заплативши невідомому чотири тисячі вісімсот гривень з потрібних п’яти тисяч. Одразу після цього телефонний зв’язок з торговцем зник.

Куртизанка. До правоохоронців звернувся 24-річний житель Збаражчини. Чоловік повідомив, що втратив дві тисячі гривень, а те, за що заплатив, залишилося лише фантазією. У домовлений час і в домовлене місце куртизанка, котра обіцяла «все  без обмежень» не прийшла.

Джерело: ternopillive.com.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter