1363350828_96788-1024x682Близько 6 100 заяв надійшло від абітурієнтів у Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя.

У 2016 році найпопулярнішими спеціальностями у нашому національному технічному вузі є «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія», «Кібербезпека» та «Прикладна механіка».

Решту спеціальностей, які пропонують здобути у технічному університеті, мають майже однакову популярність у вступників, адже вони на інші факультети вони подали рівну кількість заяв.

Однак державне замовлення у вузі цього року скоротили з 366 до 341 місця. А через невчасну подачу оригіналів документів і відмову абітурієнтів долати великі відстані, щоб навчатися на пільгових умовах у Тернополі, кількість зарезервованих місць зменшилася ще до 313.

«У випадку такої складної кампанії це ще невелика втрата. Водночас в нас є недобори по підприємництву, біржовій діяльності, маркетингу, метрології. В нас це нові спеціальності, але в них високі прохідні бали, відповідно вступники поосідали у провідних вузах країни», – розповів відповідальний секретар Тернопільського національного технічного університету ім. І Пулюя Володимир Кобельник.

На платне навчання абітурієнтів набиратимуть ще до 12 серпня, кажуть у вузі.

Світлана ВАСИЛИШИН

Джерело: galas.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter