37a1e1d9d0f17ca6ed938f90ae90d3d2Підприємство «Агроіндустрія-11» компанії «Агропродсервіс» швидкими темпами нарощує потужності та модернізує виробничий процес

І хоча «Агроіндустрія-11» створена на площадці колишнього заводу залізобетонних конструкцій, організацію нового виробництва довелося розпочинати практично з «нуля». «Агропродсервісу» від попереднього підприємства дісталися лише напівзруйновані цехи та повністю розкурочена технологічна лінія. Початкова ідея Івана Чайківського – мати свою будівельну індустрію – була пов’язана з необхідністю зменшення затрат на бетонні  решітки для підлоги тваринницьких комплексів компанії. Їх доставляли аж з Харківської області.

Згодом освоїли ще й випуск віконних і дверних перемичок, стовпчиків для шпалерних садів. Після придбання пресових форм почали виробляти бетонні огорожі для виробничих об’єктів і господарських цілей. Великим попитом серед споживачів користується товарний бетон від «Агроіндустрії» різних марок з доставкою. На черзі – виробництво бруківки.

Лише останнім часом підприємство придбало два дев’ятикубові змішувачі на базі автомобіля «КамАЗ», великоваговий цементовоз «ДАФ» і причепну бочку для перевезення цементного розчину «Шпіцер» та змонтували 60-тонну вагу. Загалом асортимент виробів на «Агроіндустрії-11» сьогодні налічує більше десяти одиниць.

У колективі тільки на постійній основі працюють 50 робітників та інженерно-технічних спеціалістів, не говорячи вже про тих, хто задіяний на ремонтно-монтажних роботах з розширення заводу. Директор підприємства Віктор Захаренко задоволений, що в колектив повернулися кранівник Олексій Новак і слюсар Мирослав Пацьоркевич із колишнього ЗБК. На виробництво прийшли молоді зварювальники Михайло Ресляр і Михайло Кондрат, трудиться робітнича династія Юрія Пацьоркевича. У своїй більшості це мешканці села Яструбове Козівського району та навколишніх населених пунктів.

Модернізація і нарощування виробничих потужностей заводу «Агроіндустрія-11» дає можливість забезпечити не лише зростаючі потреби компанії «Агропродсервіс», а й суб’єкти господарювання та населення високоякісними залізобетонними виробами за доступними цінами.

Джерело: agroprodservice.com.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter