1472885207--gospodarka--відходиПольська компанія «Groneko» пропонує співпрацю Тернопільщині.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі ТОДА, про це йшлося під час офіційної зустрічі польської делегації з керівником Тернопільщини Степаном Барною.

Компанія «Groneko» займається комплексною утилізацією комунально-побутових, промислових і небезпечних відходів й бере участь в загальнонаціональній програмі щодо видалення азбесту.

Шкідливий для здоров’я людини азбест містить шифер, яким покриті дахи будинків. Його частинки – важкі канцерогени – можуть проникати навіть у легені. Тож, на вимогу Євросоюзу, Польща відмовляється від шиферних дахів.

«Щороку «Groneko» у Польщі збирає та утилізує 15 тисяч тонн азбесту. В Україні теж існує схожа проблема, яку необхідно вирішувати», – зазначив голова Українського центру бізнесу у Варшаві Ян Маньковський.

На часі – створення майбутньої концепції співпраці, підготовка проекту й подальше втілення його у життя.

«Моя позиція – це максимальна і всебічна підтримка вашої пропозиції. Наступний наш крок – підготовка алгоритму спільних дій у напрямку двостороннього співробітництва», – наголосив очільник ТОДА.

За підсумками зустрічі очільник області дав розпорядження створити робочу групу, яка гарантуватиме сприяння й допомогу в реалізації подальшої співпраці.

«Запрошуємо вас до Польщі, щоб побачити, як виглядає наша робота», – сказав Ян Маньковський.

Джерело: business-companion.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter