profit_dayТернопільський обласний молодіжний центр праці, спільно із ВМГО “Молодіжний центр працевлаштування” оголошує відкритий конкурс партнерів проекту на 2016-2017 роки та запрошує активних молодих людей, громадські організації, державні університети та всіх, хто працює із молоддю.

Даний проект – це цикл заходів, які охоплюватимуть Тернопільську область і поєднають у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Основною цільовою аудиторією проекту є молодь та внутрішньо переміщені особи.

Партнером проекту можуть бути як фізичні особи, так і організації. Потенційний партнер проекту має заповнити реєстраційну анкету:

https://docs.google.com/forms/d/1MgX9dHL9A2y1AZ25_j7w68VT9QEqPlBl1tzwqiWkEQQ/edit

В подальшому партнери повинні сприяти організації та проведенні проекту “День кар’єри” у своєму місті чи районі.

Тернопільський обласний молодіжний центр праці, спільно із ВМГО “Молодіжний центр працевлаштування” здійснює фінансову та організаційну підтримку проекту у вашому місті чи районі.

Дізнатись більше про проект “День кар’єри” можна за посиланням: http://profitday.info/

Реєстраційну анкету потрібно заповненити до 15 вересня 2016 року.

У разі виникнення запитань чекаємо ваших повідомлень за електронною адресою profidayternopil@gmail.com або телефонами 098 711 19 21, 068 027 02 96.

Джерело: chasopys.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter