b916a33c8f4ffbb149dc40419f9979e4Завершився візит на запрошення голови обласної ради Віктора Овчарука на Тернопільщину керівника апарату Верховної Ради Автономної Республіки Аджарія Рамаза Болквадзе. Перед від’їздом додому, підбиваючи підсумки перебування у нашому краї, пан Рамаз поділився своїми враженнями.

- Тернопілля мені неймовірно сподобалось. Щоразу, приїжджаючи сюди, не перестаю захоплюватись красою ландшафтів, кількістю історичних пам’яток, релігійних споруд. Цим наші батьківщини схожі. В Аджарії, правда, високого в горах, також багато фортець і замків. Звісно, хотілося б, щоб вони усі були збережені.

Цьогоріч я багато подорожував по Тернопільщині, побував у різних районах, долучився до відзначення найбільших державних свят – Дня Державного Прапора України та 25-літття Незалежності вашої держави. Вразило велелюддя в усіх заходах та щирість, з якою беруть участь у них тернополяни. А ще хочу висловити подяку обласній раді за те, що біля адмінприміщення до нашого приїзду поряд із вашими прапорами замайорів грузинський.

А ще дуже запам’ятався фестиваль «Барви Поділля» у Борщівському районі. З однієї сторони людей було чимало – зал заповнений вщерть, з іншої – камерний настрій того, що відбувалось. Відчувалось якась родинність свята. Українці, як і грузини,- співоча нація, тому отримав чимале задоволення від концерту. Цікаво було споглядати за місцевими звичаями. Те, що ви зберігаєте традиції, а втрачене відновлюєте – дуже добре. Адже без коріння немає нації. Ми, аджарці, це дуже добре знаємо. Вдячний голові обласної ради Віктору Овчаруку, що надав можливість це побачити.

У програмі перебування на Тернопільщині було ознайомлення із роботою органів місцевого самоврядування у Тернопільському районі, агропідприємствами краю тощо. Підсумовуючи побачене, можу констатувати – за рік від попереднього приїзду область значно змінилась на краще. Спостерігаються реальні наслідки об’єднання громад. У багатьох місцях ідуть ремонтні, будівельні роботи. Твердо знаю: якщо щось будується  – значить край розвивається. Це незаперечна істина.

Ми провели серйозні переговори із очільником обласної ради. Наша співпраця триватиме і надалі, у тому числі і в економічній площині, а ще плануємо запросити до себе родини ваших сміливих воїнів. Зараз працюємо над цим.

Хочу побажати тернополянам і усім українцям насамперед – миру. Щоб якомога швидше закінчиась ця війна. А після цього у вас все вийде. Ви – надзвичайно смілива та працелюбна нація. Впевнений, що Україна і Грузія незабаром будуть рівними серед рівних у Євросоюзі. До наступної зустрічі.

Джерело: te-rada.org

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter