Надал5У Тернополі вводиться “ноу-хау” в освіті: директори шкіл та завідувачі дитячих садочків будуть звітувати про використання коштів, виділених з міського бюджету, не лише перед мерією, а й перед батьками та громадськими активістами.

Сергій Надал зобов’язав керівників забезпечити розміщення на сайтах та у загальнодоступних місцях у навчальних закладах інформації про надходження та використання коштів на утримання та розвиток матеріально-технічної бази закладів. Керівники закладів освіти зобов’язані також не рідше двох разів у рік публічно звітувати перед громадськістю про використання бюджетних коштів.

“Я звертаюся до батьків та освітян і ще раз наголошую, що у бюджеті на цей рік закладено усі необхідні кошти для забезпечення роботи закладів дошкільної та шкільної освіти і продовжує діяти заборона збирати у батьків будь-які гроші, — наголошує очільник міста. — Тому прошу, якщо такі факти порушень були, повідомляйте про них на “гарячу лінію” 1580. Ми будемо перевіряти ці факти і відповідальні особи понесуть покарання. Наразі до нас офіційно не надходили такі звернення або повідомлення, але така інформація з’являлася у ЗМІ. Тому прошу: звертайтеся і міська рада буде реагувати”.


http://ternopil.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter