5770-6-aktivnost_na_rynke_nedv_ruПриміщення комунальної дитячої лікарні площею понад 200 метрів мерія хоче віддати в оренду. Днями на сайті міської ради з’явилось оголошення про конкурс.

Дитяча лікарня знаходиться за адресою вул.Клінічна, біля університетської лікарні. Розмір орендної плати – трохи більше 10 тис. грн. в місяць. Очевидно, у цьому приміщенні найближчим часом з’явиться приватна клініка, адже його цільове призначення – провадження медичної діяльності.

Це уже друге за останні кілька тижнів приміщення у закладах охорони здоров’я, яке міська рада виставила на конкурс. Так, з пропозицією начальника відділу охорони здоров’я Тернопільської міської ради Ростислава Левчука, міськвиконком схвалив рішення про намір віддати в оренду 1927 кв. м. приміщення комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр». Остання установа створена міською радою на базі майна колишньої залізничної лікарні. Насторожує той факт, що стартова ціна орендної плати в кілька разів менша за ринкову і складає трохи менше 90 тисяч гривень, або всього 46,5 гривень за квадратний метр.

Не надто більшою з вартість оренди у дитячій лікарні. Ціна стартує від 50 грн. за кв. м.

До слова, у Тернополі є практика відкриття у комунальних закладах приватних медичних кабінетів та клінік. Ставлення тернополян до такого явища неоднозначне.

Джерело: reporter.net.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter