операція-300x200Медична допомога повинна бути якомога доступнішою кожному громадянину, тож реформувати охорону здоров’я Тернопільщини треба негайно. Про це наголошує заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

«У більшості країн світу система охорони здоров’я складається із первинної медико-санітарної допомоги та спеціалізованої. Відтак для суттєвої економії коштів першій ланці надають до 90% загального обсягу медичної допомоги. Нам варто переймати цей досвід», — зазначає Юрій Юрик.

Реорганізація галузі має на меті не лише закриття і скорочення, а й відкриття і оснащення сучасних медичних установ. Для прикладу, потужний кардіологічний центр на базі КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

Нагадаємо, невдовзі у Тернополі з’явиться можливість проводити складні операції на серці — пересадку серцевого клапана, встановлення стентів тощо. Стажування кадрів відбувається за сприяння білоруських колег на базі польської клініки серцевої хірургії.

Очікується, що відкриття кардіохірургічного відділення та кардіохірургічної операційної відбудеться вже у листопаді поточного року, додає Юрій Юрик.

Джерело: soroka.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter