14730970924684Чергова петиція стосовно літака на “Східному” з’явилась у відповідному розділі на сайті міськради. Тернополянка Катерина Козяр зазначила, що пам’ятник має залишитись на своєму місті незважаючи ні на що. Підтримали її вже 68 жителів.

- З 1972 року літак встановлений на масиві Східному належить частині міста Тернополя! Це на нашу думку не підлягає іншим діям, таким як знести його зовсім, і почати відмивання грошей! Ні і ще раз ні шановні депутати! Роботи у місті дужее багато, а літак це наше життя з народження! Тому давайте будемо реставрувати ане знешкоджувати. Зі слів якогось Бицюри який вважає що літак немає для нас історичної цінності і не входить в реєстр…. Пам’ятник льотчикам-визволителям має неодмінно залишатися! Це історія яку не переписати, крапка! – йдеться в петиції.

 Нагадаємо, що раніше вже була петиція від Олега Базара, який теж зазначив, що літак повинні реставрувати і залишити на місці. Петицію підтримало 300 користувачів, проте на виконкомі вирішили, що літак знаходиться в аварійному стані і може впасти у будь-який момент. Як повідомлялося раніше, тоді ж було запропоновано замінити його іншим проектом, який оберуть тернополяни.
Джерело: doba.te.ua
Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter