yalynka-655x333Станом на останні дні 2016 року лісові господарства в Тернопільській області реалізували 3 тис. хвойних дерев.

Такі дані оприлюднили у прес-службі Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На початку сезону продати планували 5,5 тис. сосен і ялинок. Сьогодні ж, зважаючи на статистику, очікуваний показник знизили до 3,5-4 тис.

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, охорони й захисту лісів Тернопільського ОУЛМГ Андрій Маланчук каже, сезон купівлі новорічних дерев ще не завершився, адже значна частина жителів області прикрашає ялинку напередодні Різдва, а не Нового року.

Втім фахівці погоджуються – купувати живі хвойні дерева та встановлювати їх у себе вдома жителі Тернопільської області стали менше. На це, зазначають, є кілька причин. Одна з основних – небажання доглядати за ялиною чи сосною, а згодом – прибирати їхні рештки. До того ж, живим деревам є альтернатива – штучні, а також ялини у контейнерах. Останні державні підприємства не реалізовують.

До слова, хвойні дерева вирощені на Тернопільщині продають у Дніпровській, Одеській, Івано-Франківській і Херсонській областях. А також у Республіці Молдова.

Джерело: beztaby.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter