vlcsnap-2017-01-20-17h35m55s153Нещодавно у Тернополі запрацювали електронні квитки у тролейбусах міста. Так і ж планують ввести і у маршрутних таксі. Закон про впровадження електронного квитка у громадських транспортах України уже прийняли у Верховній Раді України. Запровадження електронного квитка дозволить отримати точну статистику транспортних потоків, вплине на виплату заробітної платні водія, а пасажири зможуть оплачувати за проїзд без готівки та економити гроші за рахунок бонусів.

Зовсім скоро у маршрутному таксі Тернополя запрацює електронний квиток. Наразі вже ведуться підготовчі роботи та для повноцінного запуску проекту потрібно дочекатися ще постанови від Кабінету Міністрів, яка буде чітко регламентувати впровадження та дію електронного квитка, повідомляє tv4.

Електронний квиток надасть ряд переваг: перше – готівка буде поступати виключно через банківську систему, друге – буде сплачено податки у повному обсязі, третє – водій буде отримувати зарплату через картку чи бухгалтерію і його заробітна платня буде складатися із зарплати та премії, розмір якої встановлює роботодавець – каже начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради.

– Не буде чистий транспорт – мінус премія, не виконав розкладу руху – мінус премія. Якщо він буде порушувати – не надавати якісних послуг, то може отримати тільки зарплату без цієї премії, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Нагадаємо, що нещодавно у тролейбусах міста вже почали діяти електронні квитки. Саме цей громадський транспорт перевозить усіх пільговиків без обмежень і являється найбільш дешевим та якісним у Тернополі, каже очільник міста.

– У зв’язку із тим, що у Тернополі впроваджена електронна карточка оплати за проїзд, це вже дає можливість економити тернополянам до 10% на проїзді. Крім того, це дає нам бачити у реальному режимі скільки пільговиків проїжджає у громадському транспорті, і яка сума компенсації має бути виділена з міського бюджету на компенсацію пільгового проїзду, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

У міській раді кажуть, що електронні квитки можна буде придбати на зупинка міста, а кожен пільговик має виробити собі власний електронний квиток. Також розраховуватися в громадському транспорті можна буде ще й з допомогою телефона чи банківської картки. Єдиний електронний квиток, яким зможуть користуватися тернополяни для оплати проїзду, у будь-якому громадському транспорті Тернополя впровадять вже цього року

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter