12_14_1_650x410Вчора ввечері у звязку з погіршенням погодних умов в Тернополі оголосили другий рівень системи оповіщення населення – жовтий. Зробили це вперше після створення нової «дорожньої карти» прибирання міста від снігу.

Про це повідомляють у прес-службі міського управління ЖКГ, благоустрою та екології.

Згідно з картою, рівнів оповіщення є три – зелений, жовтий і червоний. Перший у міській раді оголошують вдень під час опадів за три години до виїзду на вулиці Тернополя снігоочисної техніки, другий – за дві години до виїзду ввечері та вночі. Червоний рівень оповіщення оголошуватимуть під час інтенсивних снігопадів і при надзвичайних ситуаціях, коли техніка працюватиме у будь-який час доби.

Жовтий рівень оповіщення вступає в силу сьогодні увечері.

Під час опадів у Тернопільській міській раді просять тернополян не заважати роботі снігосипальної та снігоочисної техніки. Автівки, залишені у дворах та на узбіччях, просять прибирати, оскільки це дуже ускладнює роботу комунальним службам. Техніці доводиться розчищати ділянку навколо залишених автомобілів, згодом повертатись і дочищати її. А це, пояснюють, окрім елементарних незручностей, ще й додаткові витрати.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter