77aa572c3ec2848a3802a95a391e75c0_XLНаціональна телекомпанія України розпочала відбір волонтерів для роботи під час міжнародного пісенного конкурсу. Тернополяни також можуть приєднатися до числа людей, які допомагатимуть іноземцям під час проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Триватиме набір волонтерів з 19 грудня до 17 лютого 2017року, повідомляє UA:Перший.

“Ми відберемо 750 волонтерів, які утворять Eurovision Volunteers’ Family. Чекаємо на анкети від усіх охочих долучитися до події такого масштабу. Волонтери допомагатимуть людям, які приїдуть з-за кордону, почуватися комфортно під час тижнів Євробачення в Києві. А ми, зі свого боку, як мовник-організатор пісенного конкурсу в Україні, створимо для волонтерів такі умови роботи, щоби досвід, який вони отримають за цей час, став для них корисним”, – зазначила виконавча продюсер Євробачення-2017 Вікторія Романова.

Для того, щоб стати волонтером, потрібно заповнити анкету, після чого надійде запрошення на співбесіду. Головні вимоги до претендентів – активна життєва позиція і володіння англійською або іншою іноземною мовою.

Нагадаємо, міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017 року прийматиме столиця України. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Виконавчими продюсерами Євробачення-2017 затверджено Вікторію Романову та Олександра Харебіна.

Головною ареною пісенного конкурсу наступного року обрано Міжнародний виставковий центр.

Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter