0656229455a56bec7f2491e62f723909Політична партія «Рух нових сих», яку очолює грузинський політик Михайло Саакашвілі, розгорнув на Тернопільщині активну кампанію. Очевидно, опозиційний діяч покладає чимало сподівань на Західний регіон. Свідченням цього є прихильне ставлення до своїх представників на місцях.

Після своєї відставки з посади голови Одеської ОДА Михайло Саакашвілі оголосив про створення політичної ініціативи «Платформа нових сил», яку згодом перейменували у «Рух Нових Сил».

На Тернопільщині нещодавно відкрився осередок організації, керівником якого став тернополянин – Михайло Жирівський. Він – єдиний голова обласного осередку, що виступав на Відкритій Раді в Києві поряд із Михайлом Саакашвілі, що власне є сигналом того, що команда має певні плани щодо нашого регіону.

Політична сила позиціонує себе тим, що у її складі будуть нові молоді обличчя, які до цього часу не були представлені в українському політикумі: «які більше одного повного строку не були в Раді, непомічені у поганих речах і не були довго на високих посадах у виконавчій владі». Варто зауважити, що очолити обласну організацію хотіли відомі на Тернопільщині політпристосуванці, але саме їхнє політичне минуле стало на заваді союзу з грузинським лідером «Руху».

Сам же керівник «Руху» на Тернопільщині мав досвід співпраці з пропрезидентською партією БПП. У її складі він намагався пройти у міську раду, але не вдалося. Якось відзначитися у політичному середовищі молодий тернополянин поки не встиг. Зараз же на Жирівського покладено завдання сформувати абсолютно нову прогресивну і впізнавану команду.

Як нам стало відомо, потрапити у лави партії сьогодні намагаються багато тернопільських політиків, яким у цій каденції не знайшлося місця ані в міській, ані в обласній раді, ані в «білому домі». Ці перемовини тривають як з обласним лідером партії, так і в обхід. На фоні зниження рейтингів пропрезидентської партії, очевидно, партію Саакашвілі вони розглядають, як прохідний білет у владне середовище міста та області.

Джерело: reporter.net.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter