IMG_323120 лютого у Тернополі розпочали реєструвати «Шлюб за добу». Під час презентації нового сервісу таким чином у місті зареєстрували шлюб дві тернопільські пари. Привітати їх з цією подією прибув міський голова Сергій Надал та начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.

«Це ще один проект, який місто реалізовує спільно з Міністерством юстиції. Адже першим проектом була видача свідоцтва про народження дітей у пологових будинках, – розповідає очільник Тернополя. – Сьогодні ми презентуємо новий сервіс «Шлюб за добу», завдяки якому усі бажаючі зможуть зареєструвати шлюб, не чекаючи 30 днів. Надіюся, що у місті будуть створюватися міцні сім’ї, адже це запорука міцної країни».

Начальник управління юстиції у Тернопільській області розповідає, що Тернопіль – не перше місто, де запрацював новий сервіс, адже на початках така послуга стала доступною в областях, які знаходяться в зоні антитерористичної операції.

“В січні постановою Кабінету міністрів було дозволено започаткувати цей проект на теренах Тернопільщини, - зауважив Едуард Кольцов. – У Тернополі нам вдалось реалізувати цей проект за сприяння міського голови, адже було надано необхідне приміщення та узгоджено інші організаційні заходи”.

Варто відзначити, що реєстрація «Шлюбу за добу» у Тернополі є дешевшою ніж у інших областях, тому цією послугою у нашому місті зможуть скористатися усі бажаючі, незалежно від місця проживання.

IMG_3191 IMG_9872

Джерело: rada.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter