Нову номінацію планує започаткувати Тернопільський осередок ВО «Автомайдан». Її робоча назва «ЯлатаюЯкМудак».

Нова ініціатива «Автомайдану» викликана незадовільним станом доріг та безпосередньо ремонтом.

– З року в рік ми стаємо свідками того, як на Тернопільщині з приходом весни в авральному порядку дорожники розпочинають сезон ямкових ремонтів. Однак чомусь дороги від такої активності кращими не стають, а все більше нагадують старий друшляк. Ми, активісти ВО «Автомайдан», не можемо знайти логічне пояснення, чому з року врік одні фірми виконують роботу якісно і на совість, а через «самодіяльність» інших, навпаки, не встигаєш авто ремонтувати. Чому деякі автошляхи, на яких ще рік до цього здійснювали поточний ремонт, зараз намагаються сяк-так залатати? – апелюють активісти.

Об’єктивних пояснень  «Автомайдан» не знайшов, тому автомобілісти вирішили скласти компанію дорожникам та виїхати на автошляхи Тернопільщини, щоб проконтролювати виконання так званих ямкових ремонтів.

У першу чергу «актимойданівці»  з’ясовуватимуть, яка фірма відповідає за ремонт тої чи іншої ділянки, на скільки добросовісно виконує свою роботу чи тільки «проїдає» бюджетні гроші. Активісти не виключають, що у підсумку «акції» з’явиться номінація на кшталт «ЯлатаюЯкМудак».

До слова, напередодні ВО «Автомайдан» провів «конкус» «Тернопільський хрунь». Активісти з’ясовували, хто з депутатів не виконує свої обов’язки – ігнорує засідання сесії та не проводить прийом громадян.

Джерело: reporter.net.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter