a34fd4a40d05f083615c7eb5fd7b3d85Віктор Овчарук: «На Тернопільщині діють підприємства, які є прикладом соціально-відповідального бізнесу»

Перебуваючи у Підволочиському районі, очільник області, голова бюджетної комісії обласної ради Сергій Швець побували на агропідприємстві «Україна», яке очолює депутат обласної ради Олег Крижовачук. Керівник  ознайомив із виробничими потужностями агропідприємства,  добре оснащені лабораторії, розповів про сучасні методи контролю за якістю продукції, про зовнішньоекономічну діяльність, перспективи та плани на майбутнє.

Попри сільськогосподарську діяльність, товариство «Україна» приділяє особливу увагу розвитку соціальної сфери у районі. За кошти господарства проведено газифікацію в ряді сіл, що належать до товариства, реконструйовано церкву в селі Скорики, яка є пам’яткою дерев’яного зодчества XVII століття.

А згодом за підтримки Олега Крижовачука була зведена і дзвіниця біля входу до пам’ятки. За сприяння агропідприємства відремонтовано сільський клуб, амбулаторію тощо.

«На Тернопільщині діють підприємства, які є прикладом соціально-відповідального бізнесу. Агропідприємство «Україна» – одне з них, – зазначив Віктор Овчарук. – Тут створюють робочі місця,  розвивається інфраструктура, відчувається турбота про кожного працівника. Це уже світовий приклад справжнього відповідального бізнесу, який  спонукає розвиток краю та розвиток держави».

Джерело:  te-rada.org

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter