IMG_491015 березня естафету спортивних  внутрішньо шкільних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» прийняли сім’ї учнів початкових класів Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи I ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов.

Позмагатися за першість зібралося чотири сім’ї: Комендат, Мартинюків, Монастирських та Залізняків. Впродовж змагань вони взяли участь у спортивних естафетах, проявивши взаємну підтримку та наполегливість у досягненні перемоги.

За підсумками змагань:

І місце виборола сім’я Залізняків, ІІ місце посіла сім’я Мартинюків, ІІІ місце дісталось сім’ї Комендат. IV місце поступившись всього лиш 3-ма балами здобула сім’я Монастирських. Призерів відзначили грамотами. Переможці представлятимуть свою школу  на зональних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що будуть проводитися в останній тиждень березня 2017 р.