22.1-9-300x225На сьогодні близько 2,5 тисяч тернополян мають заборгованість перед комунальним підприємством «Тернопільміськтеплокомуненерго». Відтак, вони можуть втратити субсидію на опалення.

Нагадаємо, тепер перерахунок субсидії проводять, враховуючи дохід за останні чотири квартали, а не за минулий рік, як було раніше. При призначенні субсидій на наступний термін беруть до уваги також відсутність на 01.05.2017 року заборгованості з оплати за спожиті комунальні послуги.

Якщо у домогосподарства є борг за «комуналку», субсидію на наступний термін не призначають, про що орган соціального захисту населення інформує споживача, пояснили у міському управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

На сьогоднішній день близько 2,5 тисяч жителів обласного центру мають заборгованість за спожите тепло і гарячу воду. Тобто, їх можуть позбавити субсидії. Проте боржники можуть цього уникнути.

Якщо споживач сплатить заборгованість протягом двох місяців, від моменту, коли він отримав повідомлення від органів соціального захисту населення  про не призначення субсидії на наступний термін, субсидію призначать з 01.05.2017 року. Інакше допомогу від держави відновлять у тому місяці, коли документально підтвердиться сплата заборгованості.

Джерело: golos.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter