ternopil221-1Черговий інвестиційний проект планує реалізувати Тернопільська міська рада. Цього разу на набережній ставу.

Днями у міській раді оголосили конкурс на пошук інвестора для облаштування зони рекреаційно-відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу від ФСТ «Динамо» в сторону пивзаводу «Опілля» в парку ім. Т. Шевченка.

Ділянка знаходиться у парку ім. Т. Шевченка. Загальна площа 9600 кв. м. (120 м на 80 м).

Даний об’єкт внесений до переліку інвестиційно-привабливих об’єктів рішенням виконавчого комітету №449 від 27.06.2017 року.

Додамо що інформація про те, що у парку Шевченка, де зараз триває реконструкція, планують звести будівлю з’явилася ще на початку року, однак її у мерії спростовували, оскільки ділянка знаходиться у парковій зоні.

Зараз міська рада фактично підтвердила свої наміри і розпочала пошук інвестора, який, як показує досвід, знайдеться дуже швидко.

Також нагадаємо, що цього року виник скандал через доріжку у цьому ж парку. Понад 885 тис. грн. виділила міськрада на її облаштування. Тернополяни припускають, що прокладають її до майбутнього готелю в цьому парку. В міськраді запевняли, що це – доріжка технічного призначення.

Джерело: reporter.net.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter