e2c2d89771571da8ffb75a7092be40384e020994У Тернополі будують новий та сучасний район «Північний». Роками на незасвоєній території почали споруджувати житлові комплекси. На цій території планується збудувати найсучасніший район міста з розвиненою інфраструктурою – нові вулиці, дороги, освітлення, сквери та дитячі майданчики.

Мікрорайон розташований в північно-східній частині Тернополя, в межах проспекту Злуки, вулиць Текстильної, Генерала Тарнавського, Володимира Великого.

- Ми розуміємо, що місто повинне розвиватися, мають будуватися не лише нові будинки, але й нові райони. Важливо, щоб для людей все було доступно та зручно. Наша будівельна компанія вже завершує там будівництво одного проекту та буде розпочинати роботу над другим, – розповідає директор будівельної компанії Андрій Матла.

Комплекс із чотирьох сучасних новобудов будівельної компанії знаходиться за адресою Київська, 8в. Щасливі власники квартир отримали ключі та розпочинають облаштовувати своє помешкання.

- В липні 2015 року ми почали будівництво комплексу чотирьох будинків. Ще не пройшло двох років, як ми почали будувати їх, а два будинки вже введено в експлуатацію, на цей рік планується третій, а на початок наступного року – четвертий, – розповідає Андрій Матла.

Нагадаємо, що у жовтні розпочалася четверта черга будівництва комплексу сучасних новобудов на перетині вулиць Київська-Смакули у Тернополі. Відтак, будівельна компанія «Матла» завершує проект спорудження чотирьох сучасних будинків.

- Ми розуміємо, що місто повинне розвиватися, мають будуватися не лише нові будинки, але й нові райони. Важливо, щоб для людей все було доступно та зручно. Наша будівельна компанія вже завершує там будівництво одного проекту та буде розпочинати роботу над другим, – говорить директор компанії-будівельника.

Для спорудження будинків та комфортного проживання компанія використовує лише новітні європейські технології та матеріали: монолітний-каркас, стіни термоблок, дитячі майданчики та майданчики для відпочинку дорослого населення, підземні стоянки, індивідуальне опалення, лічильники на воду, газ, світло, металопластикові енергозберігаючі вікна, вхідні двері броньовані, високоякісні ліфти “OTIS”.

У сучасних новобудовах створюються всі умови. На території будинків розвинута інфраструктура: аптеки магазини, сфера послуг, безпечні дитячі майданчики.

Джерело: doba.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter