image0014-300x200Медична гуманітарна допомога уже вкотре надійшла від колишніх працівників ТДМУ – Богдана Бойчука та Надії Архіпової. 

Сьогодні вони живуть і працюють в Канаді, але душею і серцем завжди з Україною. Необхідні засоби лікарського призначені були передані Львівському військовому шпиталю для потреб хірургічної та реабілітаційної служб, а також госпіталю військової частини А4615 в Дніпрі.

Доценти кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією Тамара Воронцова і Інга Кубей, а також доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Мирослав Домбрович потурбувалися про те, аби гуманітарний вантаж був максимально корисним там, де цього потребують найбільше. Наші викладачі доставили елементи догляду за спінальними хворими, набір елементів за колостомами, різні системи для внутрішньовенних інфузій, маски-респіратори, одноразові халати, урологічні катетери та інше Львівського військового шпиталю. Нашу делегацію зі слова вдячності прийняв полковник медичної служби Іван Богдан. Гуманітарна допомога була передана в аптечну службу шпиталю.

Джерело: ternopillive.com.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter