Довжина напису – 16 метрів, висота – 1, 80. Важить вся конструкція близько тонни.

Урочисте відкриття композиції з перерізанням стрічки відбулось 1 серпня за участі міського голови та авторів проекту.

- Ідея ця уже давно була. Це пішло з Нью-Йорка і це бренд, – каже автор ідеї Віталій Мариновський. – Два роки ми виношували цю ідею, подавали багато проектів. Вибрали саме цю локацію, бо хотіли зробити букви великими. Я подав ідею міській раді зареєструвати торгову марку на управління туризму та використовувати бренд на сувенірній продукції.

Робота над втіленням проекту у життя тривала півроку. Вартість – більше 200 тисяч грн. Під час обговорення проекту розробники розглядали кілька варіантів літер – з полікарбонату, пластику, бетонну та металу. Зупинились на металевій конструкції, оскільки вона найкраще підходить за своїми технічними характеристиками.

- Довжина літер – 16 м, висота – 1,80 м, важить вся конструкція близько тонни, – каже підприємець Сергій Лупійчук. – Кожен, хто працював над цим проектом, вклав у нього якусь маленьку частину себе, свою душу. Тепер тернополяни зможуть біля цієї композиції освідчуватись в коханні своєму місту та один одному.

Біля нової композиції планують встановити відеоспостереження. Але, як каже пан Лупійчук, воно не врятуває від вандалізму. І закликає городян берегти родзинки Тернополя.

- Взагалі все залежить він самих тернополян, – додає чоловік. – Як ми любимо своє місто, так ми будемо відноситись і до цієї композиції, і до всього, що є у місті.

Нова туристична родзинка

Петиція про створення такого напису на сайті міської ради зʼявилась ще минулого року. Тоді вона набрала достатню кількість голосів від тернополян.

- У нас тепер є ще одна туристична родзинка, – коментує міський голова Сергій Надал. – Такі букви, на фоні яких дуже часто фотографуються, є у багатьох містах Європи та світу.

За словами Сергія Надала, були дискусії де це встановити, на якій мові мають бути букви.

- Більшість були за англійську мову, оскільки Україна йде до Європи, працює разом з світом, – каже міський голова. – Цей напис розрахований не лише на тернополян, а й на гостей нашого міста. На туристів з Європи. Локацію обрали також за пропозицями більшості тернополян. Хочу наголосити, що бюджетні кошти на цей проект не виділяли. Хочу подякувати родинам тернопільських підприємців Мариновських і Лупійчук, які показують приклад громаді міста.

Міський голова впевнений, що цей знак зʼявиться на всіх туристичних мапах і буде точкою тяжіння, яка притягуватиме і тернополян, і гостей міста.

Джерело: te.20minut.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter