zareyestrovano-dva-zakonoproekti-pro-znizhennya-pdv-dlya-agrariyiv-10908За два місяці цього року до бюджету від платників Тернопільщини надійшло 96,1 млн грн податку на додану вартість.

Зокрема, за минулий місяць спрямовано до бюджету 63,5 млн грн ПДВ. Це на 27, 1 млн грн або на 74,2 відсотки більше порівняно з лютим 2017 року.

Станом на початок березня загальна кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість в цілому по області становить 2 785 осіб, в тому числі 2 383 юридичних особи та 402 фізичні особи.

Нагадуємо також, що у відкритій та приватній частинах Електронного кабiнету, розміщеного на офіційному веб-порталі ДФС (https://cabinet.sfs.gov.ua), платники податків мають доступ, зокрема, до сервісу «Дані реєстру платників ПДВ».

Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Для перевірки даних про реєстрацію платником ПДВ достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням/ПІБ платника податків.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter