image_5aa5a480ade1b1.00420670Досвідчені кухарі із Бучацького та Підволочиського районів на Тернопільщині Ольга Климецька, Галина Сало, Рик Юлія зважилися на серйозний крок – іспит на здобуття професійної кваліфікації на базі навчального відділення Рівненського ЦПТО ДСЗУ.
До послуг претендентів – навчальна кухня, оснащена сучасним технологічним обладнанням, посуд та інвентар, а також навчальний ресторан. Оцінювання знань кухарів, як правило, відбувалося у два етапи – іспит і практичне завдання.
Здавши теорію, кухарі взялися за улюблену роботу – приготування страв (відповідно до обраних білетів).
Голова комісії, постійний партнер навчального закладу, досвідчений кухар, власник Кейтерингової компанії «Кульбаба» Аліса Хагенбрух задоволена професійним рівнем усіх претендентів. Вона відзначила чудові знання, відповідальне і акуратне ставлення до роботи, професійність та любов до обраної справи. Ці якості допомогли жінкам успішно скласти іспит, зі смаком приготувати і подати страви, а отже – підтвердити кваліфікаційний розряд.
Кухарі, як і належить, бездоганно дотримувалися рецептур, аби кожна страва була якісною, корисною і привабливою.
Ольга Климецька, Галина Сало, Рик Юлія отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації. Відтепер для тернопільських вихованців дитсадків смачно та якісно готуватимуть справжні професіонали – кваліфіковані кухарі.
Довідково
Якщо Ви маєте досвід роботи та бажаєте отримати документ державного зразка, підтвердивши кваліфікацію кухаря, – звертайтеся до Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗУ (м. Рівне, вул. Підкови, 17а (навчальне відділення), 0362 68 33 49 (старший майстер виробничого навчання Сульжик Майя Степанівна),  у Тернопільський обласний центр зайнятості (відділ організації профнавчання за тел. 0352 52-55-57) або у місцевий центр зайнятості.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter